//S 4. krogom kegljaške lige potekalo tudi državno prvenstvo veteranov in 20. memorial Petra Zdovca

Avtor: Janja Buzeti

V petek, 19. junija 2020 je Društvo paraplegikov jugozahodne Štajerske pripravilo 4. kolo lige ZPS – Dom paraplegikov Pacug in hkrati 20. memorial Petra Zdovca. Tekmovanja se je udeležilo 36 tekmovalcev iz sedmih regijskih društev ZPS. Tekmovanje v veteranski konkurenci se je štelo za državno prvenstvo.

Najboljša ekipa je bila ekipa DP Podravja. Drugouvrščena je bila ekipa DP Dolenjske, Bele krajine in Posavja, tretjeuvrščena pa ekipa DP jugozahodne Štajerske. Naša ekipa je srečanje končala na 6. mestu.

V moški posamezni konkurenci sta tekmovala Dušan Slana (15. mesto) in Andrej Gorza (17. mesto). V konkurenci tetraplegikov je tekmoval naš član Franc Baum (6. mesto), med veterani pa je Ludvik Škraban osvojil 1. mesto, Franc Borovnjak je bil 4. in Ernest Pucko 7. V ženski konkurenci je tekmovala Marta Janežič, ki je zasedla 5. mesto.

Avtor |2020-06-22T14:30:33+00:0022/06/2020|Novice|Komentarji so izklopljeni za S 4. krogom kegljaške lige potekalo tudi državno prvenstvo veteranov in 20. memorial Petra Zdovca