Prekmurski strelci ostajajo suvereno na prvem mestu

//Prekmurski strelci ostajajo suvereno na prvem mestu

Avtor: Maša Balažič

V torek,  1. junija  2021 je Društvo paraplegikov Podravja  v Slovenski Bistrici v soorganizaciji z Zvezo paraplegikov Slovenije organiziralo 3. kolo lige ZPS v streljanju z zračnim orožjem. Tekmovanja, ki je potekalo ekipno in posamično, se je udeležilo 23 strelcev iz sedmih regijskih društev ZPS.

V ekipni konkurenci še naprej ostaja na prvem mestu naša ekipa DPPP, ki je na tokratnem kolu bila v sestavi Leon Jurkovič, Franc Jožef in Slavko Dunaj. Skupno so zadeli 1087 krogov. Drugouvrščena je bila ekipa DP Podravja s 1041 zadetimi krogi in na tretjem mestu ekipa DP Istre in Krasa s 1025 zadetimi krogi.

V skupini SH1 je 1. mesto osvojil Franc Pinter (374) iz DP Podravja, naš član Franc Jožef (369)  je zasedel 2. mesto. Srečko Petkovšek (338) iz DP Istre in Krasa je bil tretje uvrščeni.

V skupini SH2 je slavil naš član Slavko Dunaj (369), 2. mesto je pripadalo Siniši Jeremič (357) iz DP Istre in Krasa, z enakim številom točk (357) je Aleš Vrhovc iz DP Ljubljanske pokrajine pristal na tretjem mestu. Naš član Leon Jurkovič je osvojil 4. mesto (349), Venčeslav Bezjak 6. mesto (347) in 7. mesto Štefan Bukvič (333).

Vsem tekmovalcem čestitamo za dosežene rezultate.

Avtor |2021-06-16T12:09:56+00:0016/06/2021|Novice|Komentarji so izklopljeni za Prekmurski strelci ostajajo suvereno na prvem mestu