Marta Janežič ponovno blestela v metalnih disciplinah

//Marta Janežič ponovno blestela v metalnih disciplinah

Avtor: Janja Buzeti

V petek, 31. maja 2019 je na atletskem stadionu Osnovne šole 1 Murska Sobota potekalo 2. kolo lige ZPS v atletiki, ki ga je v soorganizaciji z ZPS pripravilo naše društvo. Tekmovanje je vodila sodniška služba pod vodstvom Štefana Puhana. Udeležilo se ga je 34 tekmovalcev iz petih regijskih društev.

Najboljši rezultat na tokratnem tekmovanju je imel Jože Flere v metu diska. Najboljša ekipa je bila ekipa DP Koroške. Na drugem mestu je bila ekipa DP jugozahodne Štajerske, na tretjem pa ekipa DP ljubljanske pokrajine. Naša ekipa je tekmovanje končala na petem mestu.

V disciplini metanja diska je Dušan Slana osvojil 4. mesto, Marta Janežič 9. mesto, Ludvik Škraban 20. mesto, Franc Baum 22. mesto, Franc Borovnjak 26. mesto in Ernest Pucko 27. mesto. V metanju kopja je Marta Janežič osvojila odlično 2. mesto, Ludvik Škraban je bil 12. , Franc Baum 17., Ernest Pucko 19. in Franc Borovnjak 21. V disciplini metanja krogle je bila najboljša Marta Janežič (1. mesto). Sledil ji je Franc Baum na 11. mestu, Ludvik Škraban na 17. mestu, Ernest Pucko na 20. mestu in Franc Borovnjak na 22. mestu. Naši atleti so se pomerili še v vožnji na 100 metrov, kjer so zasedali 4. mesto Marta Janežič, 6. mesto Franc Baum in 7. mesto Ernest Pucko.

Vsem tekmovalcem čestitamo za dosežene rezultate.

Avtor |2019-06-03T14:41:28+00:0003/06/2019|Novice|Komentarji so izklopljeni za Marta Janežič ponovno blestela v metalnih disciplinah