//Ekipa DPPP slavila na 2. kolu lige ZPS v streljanju z zračnim orožjem v Ankaranu

Avtor: Janja Buzeti

V soboto, 20. januarja 2018 so se naši strelci odpravili proti Primorski, kjer je Društvo paraplegikov Istre in Krasa v sodelovanju z Zvezo paraplegikov Slovenije organiziralo 2. kolo lige ZPS v streljanju z zračnim orožjem. Tekmovanje je potekalo na strelišču v Ankaranu. Udeležilo se ga je 22 strelcev iz sedmih regijskih društev Zveze paraplegikov Slovenije.

Naša ekipa, ki so jo sestavljali Slavko Dunaj, Venčeslav Bezjak in Jožef Franc, je s 1091 zadetimi krogi osvojila 1. mesto. Drugouvrščena je bila domača ekipa DP Istre in Krasa (1015 zad. kr.), tretjeuvrščena pa ekipa Jugozahodne Štajerske s 942 zadetimi krogi.

V posamezni kategoriji paraplegikov je bil naš najboljši strelec Jožef Franc, ki je s 378 zadetimi krogi premagal konkurenco in osvojil 1. mesto. Franc Borovnjak je bil šesti. Naši člani so zasedali najboljša mesta tudi v kategoriji tetraplegikov, kjer je 1. mesto osvojil Franc Baum (359 zad. kr.), na 2. mestu je bil Slavko Dunaj (359 zad. kr.) in na 3. mestu Venčeslav Bezjak (354 zad. kr.). Za DPPP sta tekmovala še Ladislav Kepe (335 zad. kr.) in Benjamin Krč (329 zad. kr.) ter osvojila 5. in 6. mesto.

Vsem strelcem čestitamo za dosežene rezultate.

Avtor |2018-01-22T09:35:47+00:0022/01/2018|Novice|Komentarji so izklopljeni za Ekipa DPPP slavila na 2. kolu lige ZPS v streljanju z zračnim orožjem v Ankaranu